KURUMSAL

biz

Makine Kalıp Sanayii ve Teknoloji ekosistemine ayak uydurmak ve katkıda bulunmak hayaliyle 1998’de birlikte adım attığımız bu sektörde, 2011 yılına işletmeci olarak başlamanın heyecanını ilk günkü gibi yaşıyoruz. Bikatek ekibi olarak, geçirdiğimiz yıllar içinde inovatif bakış açımız ile üretimi Avrupa normlarında “hassasiyet ve termin” eksenine uygun olarak gerçekleştiriyor, her geçen gün bir adım daha ileri gitme gayretini gösteriyoruz.

Özellikle Avrupa ülkeleri başta olmak üzere global anlamda sektörel tüm gelişmeleri takip ediyor ve temel vizyonumuzu uygulamak adına pozitif yön ve teknikleri tüm paydaşlarımızla paylaşıyoruz. Otomotiv, enerji, beyaz eşya gibi birçok sektör için kalıp ve talaşlı üretim alanlarında gerçekleştirdiğimiz uygulamalarda daima gelişim”i esas kriter olarak alıyoruz. Kurum kültürü oluşturmanın yanı sıra butik hizmet ve organizasyon kavramını da içimizde barındırıp heyecanla ve severek yaptığımız işimizi , hem biz hem de çözüm ortaklarımız için daha keyifli hale getiriyoruz. Sektörün standartları ve katı kurallarını farklı yorumlayarak; uygulama gelişimini ve üretim standartlarımızı batıya dönük şekilde planlıyor ve ülkemizin uluslararası arenadaki temsil payını her geçen gün artırıyoruz.

 

Oğuz Selim Çetin & Fatih Yıldırım

 

kültürümüz

Gelişim, tasarım, süreç ve uygulama şekilleri içerisinde müşterilerimize yönelik optimizasyon bizim için en önemli kriterdir. Doğru iletişim ve bakış açısı ile müşterilerimizle sadece standart kurallarda çalışmayı tercih etmek yerine, projenin başından sonuna kadar, uygulamaya pozitif etki yaratacak tüm yorumlamaları güncel olarak gerçekleştiriyoruz.

 

değerlerimiz

Bikatek ekibi olarak ürünün fiyat teklifinden teslimine kadar geçen sürede her türlü şeffalığı sağlayarak taahhüt edilen teslim tarihine uymak suretiyle müşterilerimizle güvene dayalı bir bağ kuruyoruz. Dürüstlük, tutarlılık, kararlılık, sürat gibi kavramları ilke olarak benimsiyoruz.

Hizmet
Çözüm
İletişim
Yenilik

.

2018 Euro Blech
2018 Euro Blech
2016 EURO BLECH
2016 EURO BLECH